Spotkanie 02.10.2017

Spotkanie poprowadziła Vice Prezydent RC Warszawa Fryderyk Chopin Katarzyna Teuchmann – Zych. W całości było poświęcone sprawom klubowym. W miłej i przyjaznej atmosferze omawialiśmy, między innymi, takie kwestie jak projekty klubowe, sposoby ich realizowania czy też funkcje poszczególnych członków.

Najbliższe plany klubu to organizacja Balu Orła Białego, który odbędzie się 11 listopada w warszawskiej restauracji Avangarda, mieszczącej się przy ulicy Czackiego 3/5. Miejsce jest nam dobrze znane, prowadzone przez Mieczysława Jachacego, który zapewnił, że – podobnie jak w przypadku Gali Sylwestrowej czy Andrzejek – dołoży wszelkich starań by wszystko spełniało nasze oczekiwania. Wobec tego możemy być pewni, że impreza będzie niezwykle udana.

Przypominamy, że jest to bal dobroczynny a zebrane środki pieniężne przeznaczymy, między innymi, na urządzenie placu zabaw dla dzieci oczekujących na widzenie z matkami i ojcami osadzonymi w więzieniu na warszawskim Grochowie. W związku z tym bardzo prosimy o przekazywanie przedmiotów na licytację i loterię fantową. Do tej pory mamy: srebrną broszę Art Deco z onyksem i markazytami, okazały album „Historia Biblii w malarstwie”, książkę dla dzieci napisaną przez Margarett Borroughdame z dedykacją Rzecznika Praw Dziecka, książkę autorstwa i z dedykacją Grzegorza Miecugowa oraz kilka fantów na loteryjkę.

Mamy też zaproszenia, których projekt graficzny zawdzięczamy Joannie Bielickiej i Jej synowi Alexowi, za co bardzo dziękujemy! Koszt zaproszenia to 190 zł od osoby. Liczymy na zaangażowanie klubowiczów i dobrą frekwencję.