Spotkanie 14.09.2015

14.08.2015_3                 14.08.2015_2

Dnia 14 września 2015 roku odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Członków RC Warszawa Fryderyk Chopin. Jednogłośnie zatwierdzono sprawozdania Zarządu, sprawozdanie finansowe oraz sprawozdanie Komisji Rewizyjnej za pierwszy okres działalności stowarzyszenia, tj. 26 marca-30 czerwca 2015. Wybrano nowy Zarząd na kolejny rok rotariański.

Nasz Rotaract aktywnie włączył się w akcję fundacji „Daj Herbatę”, prowadzoną wśród bezdomnych na Dworcu Centralnym w Warszawie. W każdy poniedziałek i piątek o godzinie 20.00 rozdają zupę i herbatę a potrzebne produkty kupują z własnych oszczędności. Liczą na naszą pomoc – potrzebna jest każda ilość jednorazowych sztućców i naczyń, poza tym: kasza, makaron, ryż, herbata. Informacje na temat fundacji można znaleźć na stronie internetowej oraz na Facebooku:

Ze strony Rotaract akcją kieruje wiceprezydent Ewa Świetliczko, która na spotkaniu w Intercontinentalu dnia 05.10 odbierze przyniesione przez nas dary. Pamiętajmy o tym!

Już wiadomo, że bal sylwestrowy organizowany przez RC Warszawa Fryderyk Chopin odbędzie się w restauracji „Avangarda” mieszczącej się przy ulicy Czackiego 3/5. Koszt zaproszenia to 270 zł za osobę, do dyspozycji mamy 130 miejsc. Prosimy o wstępne rezerwacje.

Dorota Komor prowadzi kalendarz spotkań z guest speakerami – jest wiele wolnych terminów (na przykład październikowe) – zgłaszajcie ciekawe osoby!

Następne spotkanie naszego klubu odbędzie się dnia 21 września w Hotelu Intercontinental. Guest speakerem będzie profesor Adam Jelonek a kolejne – 28 września w Hotelu Golden Tulip przy ulicy Towarowej 2.

Na zaproszenie Ambasadora Brazylii Alfredo Leoni, Monika i Paweł Rosińscy uczestniczyli w uroczystych obchodach Narodowego Dnia Brazylii, które odbyło się 7 września w Hotelu Regent. Przekazali proporczyk naszego klubu i zaprosili JE Ambasadora do złożenia wizyty w RC Warszawa Fryderyk Chopin.

monika do nr8._2                  monika do nr8