Spotkanie 20.11.2017

Spotkanie w całości poświęciliśmy omówieniu spraw klubowych.

Anna Sendor-Urban opowiedziała nam o swojej wizycie w RC Konstancin i niezwykle interesującej prezentacji przedstawionej przez lekarza onkologa, wizytującego ten klub jako guest speaker. Przy tej okazji wszyscy wyraziliśmy chęć powrotu do tradycji zapraszania ciekawych gości, które bardzo urozmaicały i wzbogacały nasze spotkania klubowe.

Wzorem roku ubiegłego planujemy zorganizowanie wigilii klubowej i zaproszenie Powstańców Warszawskich. Odbędzie się 11 grudnia w hotelu Intercontinental. Poczyniliśmy już wstępne ustalenia dotyczące przywiezienia i odwiezienia szacownych Gości.

Prezydent Monika Rosińska dokonała podsumowania Balu Orła Białego. Podziękowała darczyńcom i wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie imprezy: Annie Sendor-Urban, Michałowi Skupowi, Katarzynie Teuchmann-Zych i Anecie Teuchmann, Małgorzacie Borroughdame-Grodzkiej, Joannie Bielickiej, Halinie Rajskiej, Irenie Graczyk i Iwonie Leśniewskiej. Było to kolejne, pod każdym względem niezwykle udane przedsięwziecie -goście bawili się doskonale i chętnie brali udział w przygotowanych przez nas zabawach.  Restauracja Avangarda stanęła na wysokości zadania, co w ogromnej mierze zawdzięczamy Panu Mieczysławowi Jachacemu, doglądającemu wszystkiego osobiście!

Podczas balu miała również miejsce ważna dla klubu uroczystość. Do RC Warszawa Fryderyk Chopin przyjęliśmy Joannę Bielicką – serdecznie gratulujemy! Mamy nadzieję, że członkostwo w naszym klubie sprawi Ci dużo przyjemności i stanie się źródłem wielkiej satysfakcji, czego Ci serdecznie życzymy!