Spotkanie 21.03.2016

Kolejny wieczór, kiedy spotkaliśmy się w mocno powiększonym gronie – było to bowiem spotkanie dwóch klubów – RC Warszawa Fryderyk Chopin i RC Warszawa Belweder. Z pewnością zapamiętamy wspaniałą atmosferę tej przedświątecznej kolacji, gdy życzyliśmy sobie wesołych świąt i tradycyjnie dzieliliśmy się jajkiem. Niezapomniane chwile zawdzięczamy także Aleksandrze Rosińskiej, która uświetniła wieczór piękną grą na flecie utworów Chopina. Podczas spotkania przeprowadziliśmy loteryjkę a nagrodami były specjały ze spiżarni naszych klubowiczów.

10583883_482976125227929_6431753950883392508_n

Tego wieczoru miała też miejsce szczególna i ważna uroczystość – do naszego klubu przyjęliśmy Michała Kujawę. Serdecznie gratulujemy i bardzo się cieszymy!

IMG757

Na spotkaniu obecni byli także członkowie Rotaract Warszawa Fryderyk Chopin a Prezydent Wiktoria Rosińska opowiedziała o bankiecie inaugurującym działalność klubu, który miał miejsce w Kawiarni Wasza Art&Coffe na Rynku Starego Miasta w Warszawie. Impreza należała do bardzo udanych, goście bawili się doskonale a oficjalnej dekoracji znaczkami Rotaract dokonała Gubernator Barbara Pawlisz. Powstanie Rotaract Warszawa Fryderyk Chopin to wielki powód do dumy dla naszego kubu – działa bardzo aktywnie, już wykazał się kilkoma inicjatywami, które przeprowadził z wielkim sukcesem. Tworzą go wspaniali, młodzi ludzie,pełni zapału i pomysłów, których realizację nasz klub z pewnością będzie silnie wspierać!

rotaract7

W czasie świąt Katarzyna Teuchmann-Zych i Aneta Czarnecka-Teuchmann z rodzinami były w Sopocie, gdzie porcją książek zasiliły jeden z bookstopów czyli budkę do społecznej wymiany książek, ufundowanej przez trójmiejskie kluby Rotary. Bookstop stojący w pobliżu sopockiego molo, został uroczyście otwarty przez Prezydenta RI w lutym tego roku, gdy przebywał z wizytą w Polsce.

992831_1083382385053129_8528917264021402428_n